TASARIMLAR

VINTAGE ARMY
ALL
Denim
Parka
VINTAGE
VINTAGE ARMY

Dilahan Doğan ART Project benim her şeyin boyanabilir ve kullanılabilir olduğuna dair kurduğum kişiye özel tasarım projem. İşin görünen yüzü giyilebilir sanat oldu ama aslında bununla sınırlı değil konsept.

KişiyeÖzel
Giyilebilir Sanat

Dilahan Doğan Art Project benim her şeyin boyanabilir ve kullanılabilir olduğuna dair kurduğum kişiye özel tasarım projem. İşin görünen yüzü giyilebilir sanat oldu ama aslında bununla sınırlı değil konsept.

Tepsiden vazoya, masadan yatak başına kadar uzanan, gözün gördüğü her şeyi kişiye özel hale getirdiğim bir dünya. En çok konuşulan ve bilinen tarafı tabii ki giyilebilir sanat. Kendi üretimim olan kot ceketlerim ve onları kişiselleştirmemle başlayan yolculuk, pantolon, yelek, ayakkabı, çanta olarak devam etti. Sezon trendim parkalarım ve şu an üzerinde en çok durduğum nokta geri dönüşüm.

Vintage ceket ve çantaları topladığım koleksiyonum ile tanıttığım yeni koleksiyonumda herkesi eskilerini dönüştürmeye davet ediyorum. Eski giysileri renklendirip, özelleştiriyorum.

Kişiselleştirilmiş bir kıyafeti giymek, bir aksesuarı kullanmak çok özel bir duygu. Benim de bu vesile ile aracı olup hayatlara dokunmak hayalim.